LIFESTYLE Motoryzacja transport

Szósta edycja Toyota Off-Road Festival

Szósta edycja Toyota Off-Road Festival
Już w najbliższy weekend, od 20 do 22 sierpnia Land Cruiser Adventure Club organizuje szóstą edycję Toyota Off-Road

Data publikacji: 2021-08-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Szósta edycja Toyota Off-Road Festival
Kategoria: Motoryzacja, LIFESTYLE

Już w najbliższy weekend, od 20 do 22 sierpnia Land Cruiser Adventure Club organizuje szóstą edycję Toyota Off-Road Festival.

Szósta edycja Toyota Off-Road Festival Motoryzacja, LIFESTYLE - Już w najbliższy weekend, od 20 do 22 sierpnia Land Cruiser Adventure Club organizuje szóstą edycję Toyota Off-Road Festival.

Już w najbliższy weekend, od 20 do 22 sierpnia Land Cruiser Adventure Club organizuje szóstą edycję Toyota Off-Road Festival. Właściciele i fani terenowych Toyot spotkają się po dwuletniej przerwie w nowym miejscu – na torze Olszyna Motopark 4×4 na Dolnym Śląsku.  Uczestnicy zlotu będą mogli się sprawdzić na kilku trasach o różnym stopniu trudności – od umiarkowanego po ekstremalny. Festiwal będzie też okazją do świętowania 70-lecia Toyoty Land Cruiser.
 

Land Cruiser Adventure Club zaprasza na Toyota Off-Road Festival, trzydniową imprezę dla kierowców terenowych samochodów Toyoty. W tym roku zlot jest organizowany w nowym, sierpniowym terminie i w nowym miejscu.

Po pięciu spotkaniach w Wielkopolsce przyszedł czas na docenienie walorów Dolnego Śląska. Na torze Olszyna Motopark 4×4 w pobliżu czeskiej i niemieckiej granicy będzie można sprawdzić swoje umiejętności na trzech wymagających trasach off-roadowych oraz roadbookowych trasach turystycznych, które pozwolą docenić przyrodnicze i widokowe walory Dolnego Śląska. Na kierowców i ich terenowe Toyoty czeka wyjątkowo wymagająca trasa KANION, trasa LEJE PO BOMBACH wiodąca przez efektowne pozostałości po uderzeniach lotniczych bomb oraz zróżnicowana trasa WZGÓRZA.

Uczestnicy będą mieli także okazję do wzięcia udziału w szkoleniach off-roadowych prowadzonych przez Romana Wasika z Expert Driving Academy oraz będą mogli skorzystać z przejażdżki amfibią. W sobotę Jerzy Wierzbicki opowie o swojej wyprawie do Omanu. Spotkanie zakończy się w niedzielę wspólnym śniadaniem. Na Festiwalu na pewno nie zabraknie wielu ciekawych, modyfikowanych egzemplarzy Land Cruisera, który w tym roku obchodzi swoje 70-lecie.

Więcej informacji o Toyota Off-Road Festival oraz szczegółowy program imprezy są dostępne na stronie https://toyotaoffroadfestival.pl/.

A to już wiesz?  Co przyniesie deregulacja zawodu taksówkarza?

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Szósta edycja Toyota Off-Road Festival Motoryzacja, LIFESTYLE - Już w najbliższy weekend, od 20 do 22 sierpnia Land Cruiser Adventure Club organizuje szóstą edycję Toyota Off-Road Festival.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy