Volvo Wynajem

Rozważasz wynajem Volvo? Oto kilka faktów, które warto poznać na początek

Rozważasz wynajem Volvo? Oto kilka faktów, które warto poznać na początek
Wynajem długoterminowy stał się realną alternatywą dla leasingu, kredytu czy zakupu gotówkowego. Coraz więcej osób przekonuje się do tego modelu finansowania, doceniając jego niewątpliwe zalety. Wynajem pozwala zostać użytkownikami samochodu wyższej klasy (np. Volvo) nawet osobom dysponującym ograniczonym budżetem, co jest wręcz rewolucją na rynku motoryzacyjnym. Jeśli właśnie rozważasz wynajem Volvo, to na początek przeczytaj nasz artykuł, w którym omawiamy kilka podstawowych faktów na temat tej

Artykuł sponsorowany

Czym jest wynajem długoterminowy?

Wynajem długoterminowy to usługa, w ramach której najemca otrzymuje fabrycznie nowy samochód na własny użytek, ponosząc comiesięczną opłatę (dlatego można się również spotkać z określeniem „auto na abonament”). Idealnie wpisuje się to w trend oferowania usług w modelu subskrypcyjnym, z których większość z nas korzysta – na przykład Netflix, Spotify etc.

Dlaczego miesięczny abonament jest niższy niż rata kredytu lub leasingu?

To pytanie, które zadaje sobie chyba każda osoba zainteresowana wynajmem długoterminowym. Uspokajamy: nie ma tutaj żadnego drugiego dna. Niska opłata miesięczna wynika z faktu, iż w ramach wynajmu użytkownik spłaca wyłącznie utratę wartości pojazdu, a nie jego cenę całkowitą.

Opłata jest obliczana na podstawie wartości początkowej i przewidywalnego spadku wartości auta w całym okresie wynajmu. Dzięki temu realny koszt usługi jest stosunkowo niski, a to powoduje stały wzrost zainteresowania wynajmem.

Czy są jakieś koszty dodatkowe?

To kolejna zaleta wynajmu długoterminowego. W przypadku tej usługi najemca ponosi jedynie koszt comiesięcznego czynszu. Nie ma opłaty wstępnej, co jest znakomitym rozwiązaniem z punktu widzenia osób niedysponujących gotówką, natomiast mogących sobie pozwolić na opłacanie abonamentu.

Czy trzeba wykupić pojazd po zakończeniu umowy?

Nie, nie jest to obowiązkowe. Większość najemców wręcz woli zrezygnować z wykupu i po zakończeniu umowy od razu zawrzeć kolejną, aby przesiąść się do fabrycznie nowego samochodu. W ten sposób można uniknąć kłopotliwej i czasochłonnej sprzedaży samochodu, co jest bardzo wygodne i stanowi jedną z najważniejszych zalet wynajmu długoterminowego.

Gdzie szukać najlepszych ofert wynajmu Volvo?

Jeśli nie chcesz tracić czasu na samodzielne wysyłanie zapytań do poszczególnych dealerów, a tym bardziej na jeżdżenie od salonu do salonu, to skorzystaj z iBemo – internetowego serwisu stworzonego po to, aby ułatwić znalezienie najlepszych ofert leasingu, kredytu czy wynajmu długoterminowego pojazdów.

A to już wiesz?  Volvo S60 – pierwszy w 2010 r. samochód na YouTube

W iBemo znajdziesz aktualne propozycje wynajmu Volvo pochodzące bezpośrednio od dealerów Grupy Bemo. Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://ibemo.pl/samochody-osobowe/volvo-wynajem, wybierzesz interesujący Cię model (zwróć uwagę na egzemplarze dostępne od ręki) i wyślesz zapytanie.

W odpowiedzi iBemo przygotuje dla Ciebie ofertę i prześle gotową umowę, którą możesz zawrzeć online. Następnie pozostanie już tylko umówić się na termin odbioru samochodu w wybranym salonie.

Z pomocą iBemo możesz również uzupełnić umowę o usługi dodatkowe, jak pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, serwis, przeglądy czy wymiana opon w cenie abonamentu.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy