Volvo

Volvo autem flotowym roku

Volvo autem flotowym roku
Data publikacji: 17 maja 2005 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Volvo autem flotowym roku 17 maja 2005 Volvo autem flotowym roku Magazyn „Flota Auto Biznes” uznał

Data publikacji: 17 maja 2005
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Volvo autem flotowym roku

17 maja 2005
Volvo autem flotowym roku

Magazyn „Flota Auto Biznes” uznał Volvo S80 za auto flotowe roku klasy premium. Nie jest to jednak jedyna nagroda przyznana samochodom marki Volvo w ostatnim czasie. W plebiscycie magazynu „Flota” samochód Volvo S60 zdobył III miejsce w kategorii aut luksusowych.

Samochody marki Volvo cieszą się szczególną popularnością wśród firm. To właśnie sprzedaż aut flotowych stanowi znaczącą część wolumenu Volvo Auto Polska. Przedsiębiorcy najczęściej decydują się na Volvo S60, ale dużym zainteresowaniem cieszy się także najdroższe w ofercie firmy Volvo XC90.

„Nasi Klienci to ludzie bardzo wymagający. Są wśród nich prezesi dużych firm, ale i właściciele małych i średnich przedsiębiorstw. Nie brakuje też wolnych zawodów – lekarzy, adwokatów, ludzi reklamy. Samochód służbowy powinien dyskretnie odzwierciedlać ich pozycję,  być bezpieczny i komfortowy. Volvo idealnie spełnia te wymagania.”  – mówi Marcin Klimczewski, dyrektor marketingu Volvo Auto Polska.

Głównymi odbiorcami flotowymi Volvo Auto Polska jest kadra zarządzająca międzynarodowych korporacji oraz  przedsiębiorcy prowadzący swój własny biznes. Volvo dla każdego Klienta przygotowuje specjalną ofertę, która dopasowana jest do jego indywidualnych potrzeb.

„Przyznanie firmie Volvo Auto Polska nagród za działalność w sektorze B2B przez dwa niezależne magazyny jest dowodem na to, że nasze starania zostały zauważone. Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na samochody Volvo w swojej firmie. Cały czas dążymy do perfekcji i wciąż udoskonalamy naszą ofertę.” – mówi Marcin Klimczewski, dyrektor marketingu Volvo Auto Polska.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
 Volvo autem flotowym roku

A to już wiesz?  Flagowe modele Volvo podczas targów Fleet Market 2016

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy