transport turystyka

Linie Emirates i Bangkok Airways podpisują umowę code-share na 19 trasach w Azji Południowo-Wschodniej

Linie Emirates i Bangkok Airways podpisują umowę code-share na 19 trasach w Azji Południowo-Wschodniej
Data publikacji: 06.08.2015 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Linie Emirates i Bangkok Airways podpisują umowę code-share na 19 trasach w Azji Południowo-Wschodniej Kategoria: transport, turystyka/wypoczynek Umowa

Data publikacji: 06.08.2015 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Linie Emirates i Bangkok Airways podpisują umowę code-share na 19 trasach w Azji Południowo-Wschodniej Kategoria: transport, turystyka/wypoczynek

Umowa umożliwi pasażerom Emirates podróż na jednym bilecie do różnych regionów Azji Południowo-Wschodniej, m.in. do 14 nieobsługiwanych dotychczas przez przewoźnika miast

Dubaj, ZEA, 6 sierpnia 2015 r. – Emirates, linie łączące ludzi i miasta na całym świecie, ogłosiły podpisanie umowy code-share z Bangkok Airways, największą regionalną, butikową linią lotniczą z siedzibą w Tajlandii. Porozumienie umożliwi pasażerom obydwu przewoźników podróżowanie z Europy, Australazji i regionów Azji Południowo-Wschodniej w wielu nowych kierunkach.

Zgodnie z nową umową kody linii Emirates pojawią się na 19 połączeniach do miast Azji Południowo-Wschodniej obsługiwanych przez Bangkok Airways. Tym samym do światowej siatki połączeń Emirates dołączy 14 nowych, łatwo dostępnych dla pasażerów kierunków, takich jak Koh Samui i Chiang Mai w Tajlandii, Siĕm Réab w Kambodży czy Rangun i Mandalaj w Birmie. Także pasażerowe podróżujący do Bangkoku-Suvarnabhumi, Phuket, Kuala Lumpur i Singapuru będą mogli skorzystać z lotów code-share linii Bangkok Airways. Dzięki tej umowie klienci linii Emirates, udający się do i z Koh Samui, będą mogli skorzystać z opcji międzylądowania w Hong Kongu, Kuala Lumpur, Singapurze czy Phuket.

Loty Bangkok Airways uzupełnią połączenia Emirates do Dubaju i innych miast świata, w tym portów europejskich, powstanie również więcej połączeń dla podróżnych z Australii i Nowej Zelandii.

Umowa code-share z Bangkok Airways zapewni naszym pasażerom większy wybór, elastyczność i wygodę połączeń do różnych miast Azji Południowo-Wschodniej z Dubaju, co przełoży się na większy komfort podróży – powiedział Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy linii Emirates.

1 / 2

Linie Emirates oferują obecnie sześć codziennych połączeń do Bangkoku. Od grudnia cztery z nich będą obsługiwane przez Airbus A380, który jest wizytówką naszej floty. W połączeniu z umową code-share poszerzone zostaną możliwości podróży do tego regionu. Razem z linią Bangkok Airways oferujemy więcej lotów do większej liczby miejsc oraz otwieramy nowe połączenia z Azją Południowo-Wschodnią dla naszych klientów z całego świata. Rejon ten obfituje w najpiękniejsze obiekty turystyczne świata, takie jak Shwedagon Pagoda czy Angkor Wat, wiele z nich wpisanych jest na Listę Światowego Dziedzictwa. Miejsca te będą teraz łatwiej dostępne dla pasażerów linii Emirates. Jest to bardzo ważne porozumienie z perspektywy rozwoju naszej globalnej siatki połączeń – dodał Thierry Antinori.

A to już wiesz?  Linie Emirates wprowadzają flagowy samolot A380 na trasie do Johannesburga

Linie Bangkok Airways obsługują 31 połączeń do 24 azjatyckich lotnisk. Klientom Emirates podróżującym liniami Bangkok Airways będą przysługiwać takie same limity bagażu, jak na pokładach samolotów Emirates. Pasażerowie  będą odbierać swoje bagaże bezpośrednio w docelowym miejscu podróży bez potrzeby ich ponownego odprawiania w momencie przesiadki. Wszyscy pasażerowie linii Emirates podróżujący Bangkok Airways otrzymają karty pokładowe już podczas pierwszej odprawy na międzynarodowym lotnisku, z którego będą rozpoczynać podróż.

Dotychczas linie Emirates podpisały umowy code-share z 15 partnerami na całym świecie. Dzięki nowemu porozumieniu z liniami Bangkok Airways, pasażerowie Emirates mogą korzystać ze 104 połączeń do regionu Azji i Pacyfiku, w tym z oferowanych przez Qantas i Jetstar. źródło: Biuro Prasowe Emirates Załączniki: Linie Emirates i Bangkok Airways podpisują umowę code-share na 19 trasach w Azji Południowo-Wschodniej transport, turystyka/wypoczynek - Hashtagi: #transport #turystyka/wypoczynek

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy