media transport

Wiosenna wyprawa z Mitsubishi

Wiosenna wyprawa z Mitsubishi
WIOSENNE PRZEGLĄDY W STACJACH MITSUBISHI ZA 59

Data publikacji: 18.04.2018 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wiosenna wyprawa z Mitsubishi Kategoria: media/marketing/reklama, transport

WIOSENNE PRZEGLĄDY W STACJACH MITSUBISHI ZA 59 ZŁ

WIOSENNE PRZEGLĄDY W STACJACH MITSUBISHI ZA 59 ZŁ
ZNIŻKI NA CZĘŚCI I AKCESORIA TANIEJ DO 25%!

Jedynie do 30 maja klienci polskich autoryzowanych placówek serwisowych Mitsubishi Motors mają dobrą okazję, by za jedyne 59 zł wykonać wiosenny przegląd 35 newralgicznych elementów w swoim pojeździe, zwiększając dzięki temu bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Akcja Przeglądowa Mitsubishi Wiosna 2018 daje także możliwość kompleksowego czyszczenia układu klimatyzacji nowoczesną metodą firmy Tunap połączonej z wymianą filtra pyłkowego w atrakcyjnej cenie. Właściciele samochodów Mitsubishi, w tym także aut po gwarancji, zapłacą przy tej okazji o 10% mniej za robociznę i o 25% mniej za części zamienne potrzebne do napraw będących efektem wiosennego przeglądu oraz oryginalne akcesoria i gadżety z logotypem Mitsubishi Motors. Każdy klient, który wykona taki przegląd, otrzyma w prezencie kamizelkę ochronną z logo Mitsubishi Motors.

Tegoroczna wiosna w iście filmowym tempie maluje krajobrazy na zielono, skłaniając do planowania pogodnych wakacji. By nasze weekendowe i wakacyjne wypady były bezpieczne, warto po zimie i przed dłuższymi podróżami sprawdzić stan techniczny samochodu. Dobrą okazję do tego stworzyła firma Mitsubishi Motors – jedynie za 59 zł można w autoryzowanej placówce tej marki wykonać kompleksową weryfikację stanu technicznego samochodu. Specjaliści Mitsubishi podczas wiosennego przeglądu sprawdzą aż 35 newralgicznych punktów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Propozycja jest skierowana także do właścicieli pojazdów, których nie obejmuje już gwarancja.

1 / 7

Wiosenna kontrola, wykonywana przez mechaników w autoryzowanych stacjach serwisowych Mitsubishi Motors obejmie między innymi: układ jezdny a w nim amortyzatory, sprężyny, wahacze i przeguby napędowe, układ kierowniczy i wydechowy: przekładnię kierowniczą i układ wydechowy, komorę silnika a w niej paski napędu osprzętu, gumowe przewody, uszczelnienia i akumulator, poziom płynów eksploatacyjnych: oleju silnikowego, płynu hamulcowego, oleju przekładni automatycznej, płynu układu wspomagania, płynu chłodzącego, płynu spryskiwaczy, grubość okładzin ciernych, stan piór wycieraczek, pasów bezpieczeństwa, pracę pedałów sprzęgła i hamulca oraz hamulca awaryjnego, lusterek, zestawu wskaźników i kontrolek, układu rozruchu silnika, sygnału dźwiękowego, spryskiwaczy i wycieraczek, podnośników szyb, centralnego zamka, oświetlenia i stan zużycia opon. Wszyscy klienci, który zdecydują się na wykonanie tego wiosennego przeglądu w swoim samochodzie otrzymają w upominku kamizelkę ochronną z logo Mitsubishi Motors.

A to już wiesz?  Nowe możliwości podróżowania do Norwegii. Fjord Line buduje nowoczesny katamaran

Placówki Mitsubishi Motors oferują również wykonanie czyszczenia układu klimatyzacji niezwykle skuteczną metodą firmy Tunap, która polega na ciśnieniowym płukaniu parownika specjalnym preparatem ContraSept 180®, co pozwala na dokładne usunięcie wszelkich drobnoustrojów, złogów i mikroorganizmów. Koszt takiego kompleksowego czyszczenia wraz z wymianą filtra pyłkowego wynosi 199 zł brutto a dodatkowo klienci otrzymają w prezencie koncentrat letniego płynu do spryskiwaczy Tunap 727.

Kupując części zamienne potrzebne do ewentualnych napraw użytkownicy aut spod znaku Trzech Diamentów będą także mogli liczyć na zniżki sięgające aż 25% – wśród tych części są między innymi filtry oleju, powietrza i przeciwpyłowe, oleje silnikowe, pióra wycieraczek czy świece zapłonowe. O 25% taniej będzie można także kupić wybrane oryginalne akcesoria i gadżety Mitsubishi Motors, wśród których znajdziemy między innymi bardzo przydatne w lecie belki i akcesoria do belek bagażnika, kuwety bagażnika, dywaniki tekstylne, chlapacze czy osłony przeciwsłoneczne i gadżety.

O 10% spadnie koszt robocizny przy wykonywaniu napraw w ramach Wiosennej Akcji Przeglądowej. Więcej informacji na temat Akcji Przeglądowej Wiosna 2018 można znaleźć na stronie internetowej https://www.mitsubishi.pl/uslugi/wiosenny-przeglad , gdzie można także odszukać adres najbliższej autoryzowanej placówki Mitsubishi Motors.

Oto podsumowanie:

* 59 zł brutto za wiosenną kontrolę techniczną 35 newralgicznych punktów w samochodzie
* Czyszczenie układu klimatyzacji metodą Tunap z czyszczeniem parownika i wymianą filtra przeciwpyłkowego oraz bezpłatnym koncentratem płynu do spryskiwaczy Tunap 727 za 199 zł brutto
* Wybrane części eksploatacyjne, akcesoria i gadżety – zniżka 25%
* Ewentualne naprawy – robocizna – o 10% taniej źródło: Biuro Prasowe Mitsubishi Motors Załączniki: Wiosenna wyprawa z Mitsubishi media/marketing/reklama, transport - WIOSENNE PRZEGLĄDY W STACJACH MITSUBISHI ZA 59 ZŁ Hashtagi: #media/marketing/reklama #transport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy