ekonomia Emirates transport

Obsługa naziemna Emirates obsłużyła ostatnie loty – ale to nie jest pożegnanie

Obsługa naziemna Emirates obsłużyła ostatnie loty – ale to nie jest pożegnanie
26 marca 2020 r. – Warszawa, Polska

Data publikacji: 26.03.2020 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Obsługa naziemna Emirates obsłużyła ostatnie loty – ale to nie jest pożegnanie Kategoria: transport, ekonomia/biznes/finanse

26 marca 2020 r. – Warszawa, Polska –

26 marca 2020 r. – Warszawa, Polska – Obsługa naziemna linii Emirates na całym świecie obsłużyła ostatnie loty powracające do Dubaju. Lot EK 005 na londyńskie lotnisko Heathrow, który wystartował 24 marca o godzinie 16:05, był ostatnim z Dubaju. Z kolei rejs EK 262 z Sao Paulo, który wylądował o godzinie 22:35 czasu lokalnego, był ostatnim, który przyleciał 25 marca do Dubaju.

Zespoły Emirates z 39 placówek terenowych, m.in. na lotnisku w Pradze, Newarku, Seulu, londyńskim Stansted i Zurychu, obsłużyły swoje ostatnie loty pasażerskie przed zawieszeniem ruchu lotniczego. W ciągu najbliższych tygodni zespoły operacyjne Emirates skoncentrują się na przygotowaniach do wznowienia operacji.

Zgodnie z wytycznymi rządu Zjednoczonych Emiratów Arabskich dotyczącymi ochrony społeczności przed rozprzestrzenianiem się COVID-19, linie Emirates tymczasowo zawiesiły wszystkie loty pasażerskie od 25 marca 2020 r. Linia lotnicza wznowi usługi pasażerskie, gdy tylko będzie to możliwe. Przewoźnik nadal zachowuje kluczowe międzynarodowe połączenia cargo, dysponując flotą frachtowców B777 do transportu podstawowych towarów, w tym zaopatrzenia medycznego i żywności na całym świecie.

1 / 5 źródło: Biuro Prasowe Emirates Załączniki: Obsługa naziemna Emirates obsłużyła ostatnie loty - ale to nie jest pożegnanie transport, ekonomia/biznes/finanse - 26 marca 2020 r. – Warszawa, Polska – Hashtagi: #transport #ekonomia/biznes/finanse

A to już wiesz?  Sobiesław Zasada i Tomasz Czopik organizują cykl szkoleń na temat bezpiecznej jazdy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy