Emirates transport

Emirates wznowią loty do Akry i Abidżanu rozszerzając siatkę do 81 kierunków

Emirates wznowią loty do Akry i Abidżanu rozszerzając siatkę do 81 kierunków
2 września 2020 r. – Warszawa,

Data publikacji: 02.09.2020 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Emirates wznowią loty do Akry i Abidżanu rozszerzając siatkę do 81 kierunków Kategoria: transport, transport

2 września 2020 r. – Warszawa, Polska

2 września 2020 r. – Warszawa, Polska – Emirates ogłosiły, że od 6 września wznowią loty do Akry, stolicy Ghany i Abidżanu na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Dodanie tych dwóch miejsc docelowych zwiększa łączną liczbę punktów obsługiwanych przez Emirates w Afryce do 11. Dzięki temu sieć linii lotniczych wzrośnie we wrześniu do 81 kierunków, oferując klientom na całym świecie jeszcze więcej połączeń do i przez Dubaj. Przewoźnik odpowiada na potrzeby klientów i stopniowo wznawia przewozy pasażerskie mając na uwadze bezpieczeństwo podróżnych.

Połączenia z Dubaju do Akry i Abidżanu będą obsługiwane trzy razy w tygodniu przez Boeingi 777-300ER. Loty można rezerwować na stronie emirates.com lub w biurach podróży.

Pasażerowie linii Emirates mogą zatrzymać się w Dubaju – miasto jest już otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów. Testy PCR na Covid-19 są obowiązkowe dla wszystkich pasażerów przylatujących do Dubaju i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, włączając w to podróżnych tranzytowych, obywateli Zjednoczonych Emiratów Arabskich, rezydentów i turystów, niezależnie od kraju z jakiego przylatują.

Kierunek Dubaj: miasto znane ze swej gościnności to jeden z najpopularniejszych kierunków podróży na całym świecie, oferujący skąpane słońcem plaże, zabytki czy też obiekty rekreacyjne. W 2019 roku Dubaj odwiedziło 16,7 miliona przyjezdnych, miasto gościło ponad 100 globalnych spotkań i wystaw, a także wydarzeń sportowych i rozrywkowych. Dubaj jest jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa. 

Elastyczność i pewność: Polityka rezerwacji Emirates daje klientom elastyczność oraz pewność planowania ich podróży. Klienci, którzy kupią bilety przed 31 lipca 2020 na podróż zaplanowaną na 30 listopada albo przed tą datą, mogą elastycznie wprowadzać zmiany w podróży z powodu ograniczeń połączeń, w związku z sytuacjami wynikającymi z Covid-19 lub przy rezerwacji taryfy Flex lub Flex plus. Więcej informacji znajduje się  tutaj.

A to już wiesz?  „Jeżdżę z głową”- 4 tysiące ambasadorów bezpieczeństwa na drodze

Darmowe pokrycie kosztów związanych z zachorowaniem na COVID-19: klienci linii Emirates mogą spokojnie planować lot: w przypadku rozpoznania COVID-19 podczas podróży przewoźnik pokryje koszty świadczeń medycznych bez dodatkowych opłat ze strony pasażera. Ochrona przysługuje automatycznie pasażerom lecącym liniami Emirates do 31 października 2020 r. (pierwszy lot powinien odbyć się nie później niż 31 października 2020 r.) i obowiązuje przez 31 dni od momentu przebycia pierwszego odcinka podróży. Dzięki temu pasażerowie skorzystają z dodatkowej ochrony, nawet jeśli po podróży liniami Emirates polecą dalej. Więcej szczegółów: www.emirates.com/COVID19assistance.

Zdrowie i bezpieczeństwo: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład. Podróżującym rozdawane są bezpłatne zestawy higieniczne zawierające maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie:  www.emirates.com/yoursafety.

Wymagania dla wjeżdżających turystów: więcej informacji skierowanych do międzynarodowych gości udających się do Dubaju można znaleźć pod linkiem   www.emirates.com/flytoDubai.

Rezydenci powracający do ZEA mogą sprawdzić najnowsze wymagania pod adresem:   www.emirates.com/returntoDubai.

  źródło: Biuro Prasowe Emirates Załączniki: Emirates wznowią loty do Akry i Abidżanu rozszerzając siatkę do 81 kierunków transport, transport - 2 września 2020 r. – Warszawa, Polska Hashtagi: #transport #transport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy