nowe produkty transport

Linie Emirates wprowadzają drugie codzienne połączenie na Bali w Indonezji

Linie Emirates wprowadzają drugie codzienne połączenie na Bali w Indonezji
DUBAJ, ZEA, 6 kwietnia 2017 r.

Data publikacji: 06.04.2017 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Linie Emirates wprowadzają drugie codzienne połączenie na Bali w Indonezji Kategoria: nowe produkty/usługi, transport

DUBAJ, ZEA, 6 kwietnia 2017 r. –

DUBAJ, ZEA, 6 kwietnia 2017 r. – Linie Emirates zapowiedziały otwarcie drugiego codziennego połączenia na indonezyjską wyspę Bali 2 lipca tego roku.

Dodatkowy rejs pozwoli zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na loty na tej trasie, zapewniając pasażerom jeszcze większą wygodę i wybór połączeń. 

Loty będą realizowane przez popularnego Boeinga 777-300ER Emirates w konfiguracji dwuklasowej, który zabierze na pokład do 42 osób w klasie biznes i 386 w klasie ekonomicznej. Lot nr EK360 z Dubaju zaplanowano na 1.25 z lądowaniem na lotnisku Denpasar Ngurah Rai o 14.30. Umożliwi on dogodną podróż do szeregu kierunków w Europie, w tym do Amsterdamu, Moskwy, Paryża czy Londynu. Ponadto ułatwi pasażerom podróż do sąsiednich miast w Indonezji, takich jak Surabaja i Makassar czy na wyspę Lombok.

Lot powrotny nr EK361 zaplanowano na 16.30 z lądowaniem na lotnisku w Dubaju (DXB) o 21.30 tego samego dnia. Rejs w obydwie strony ułatwi także podróż lecącym z lub do Dili w Timorze Wschodnim.

Bali należy do najpopularniejszych ośrodków turystyczno-wypoczynkowych – w 2016 roku wyspę odwiedziło blisko pięć milionów zagranicznych turystów, o milion więcej niż w roku 2015. Rządowe Biuro ds. Turystyki Bali podaje, że w 2016 r. odnotowano znaczący wzrost liczby odwiedzających wyspę turystów z Wielkiej Brytanii (+32,1% rok do roku), Francji (+25,7%), Niemiec (+27,9%) i Rosji (+29,2%).

Pasażerowie Emirates we wszystkich klasach mogą delektować się posiłkami przyrządzanymi przez najlepszych szefów kuchni oraz korzystać z wielokrotnie nagradzanego systemu rozrywki pokładowej ice oferującego ponad 2 500 kanałów, a także Internetu bezprzewodowego dostępnego w wybranych samolotach Boeing 777 i wszystkich Airbusach A380. Z myślą o rodzinach z małymi dziećmi przewoźnik przygotował specjalną ofertę, która zapewni wygodną i przyjemną podróż – od darmowych zabawek, poprzez menu i rozrywkę dla najmłodszych, po pierwszeństwo przy wejściu na pokład. Pasażerom wszystkich lotów linii Emirates przysługują dodatkowo wysokie limity bagażu – do 35 kg w klasie ekonomicznej i 40 kg w klasie biznes.

A to już wiesz?  Emirates otwierają pierwsze regularne połączenie A380 do Wiednia

Oprócz tego Boeing 777-300ER może zabrać na pokład do 20 ton ładunku w luku bagażowym.

Linie Emirates otworzyły pierwsze połączenie do Indonezji w 1992 r., obsługując trzy loty tygodniowo z międzylądowaniem w Singapurze i Kolombo, a od marca 2013 r. samolot Boeing 777 przewoźnika obsługuje każdego dnia trzy loty bezpośrednie z Dżakarty do Dubaju. Ponadto od czerwca 2015 r. samoloty Emirates latają codziennie między Dubajem i Bali.

Bilety można zarezerwować na stronie internetowej www.emirates.com lub w autoryzowanych biurach podróży.  źródło: Biuro Prasowe Emirates Załączniki: Linie Emirates wprowadzają drugie codzienne połączenie na Bali w Indonezji nowe produkty/usługi, transport - DUBAJ, ZEA, 6 kwietnia 2017 r. – Hashtagi: #nowe produkty/usługi #transport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy