media transport

5 gwiazdek dla Mitsubishi Eclipse Cross w testach zderzeniowych JNCAP

5 gwiazdek dla Mitsubishi Eclipse Cross w testach zderzeniowych JNCAP
Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) ogłosiła, że crossover SUV Eclipse Cross uzyskał maksymalną ocenę pięciu gwiazdek w teście JNCAP*1 2019 za ochronę pasażerów w czasie kolizji oraz ocenę ASV++*2 za skuteczność systemów aktywnego bezpieczeństwa. Oceny te potwierdzają wysoką skuteczność Eclipse Cross w łagodzeniu skutków kolizji i innych obszarach

Data publikacji: 03.12.2018 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: 5 gwiazdek dla Mitsubishi Eclipse Cross w testach zderzeniowych JNCAP Kategoria: media/marketing/reklama, transport

Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) ogłosiła, że crossover SUV Eclipse Cross uzyskał maksymalną ocenę pięciu gwiazdek w teście JNCAP*1 2019 za ochronę pasażerów w czasie kolizji oraz ocenę ASV++*2 za skuteczność systemów aktywnego bezpieczeństwa. Oceny te potwierdzają wysoką skuteczność Eclipse Cross w łagodzeniu skutków kolizji i innych obszarach bezpieczeństwa.

Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) ogłosiła, że crossover SUV Eclipse Cross uzyskał maksymalną ocenę pięciu gwiazdek w teście JNCAP*1 2019 za ochronę pasażerów w czasie kolizji oraz ocenę ASV++*2 za skuteczność systemów aktywnego bezpieczeństwa. Oceny te potwierdzają wysoką skuteczność Eclipse Cross w łagodzeniu skutków kolizji i innych obszarach bezpieczeństwa.

Eclipse Cross wykorzystuje chroniącą przedział pasażerski konstrukcję nadwozia RISE*3, opracowaną przez Mitsubishi, której struktura rozprasza energię zderzenia, zachowując odporność na odkształcenia w obrębie kabiny. O zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa biernego pasażerów dbają także: pasy bezpieczeństwa i siedem poduszek powietrznych SRS. Wydawać by się mogło, że design tego SUV-a przypominającego coupé dyktowały przede wszystkim względy estetyczne, tymczasem reflektory, zderzak i frontowe partie samochodu zaprojektowano z myślą o wyższej zdolności pochłaniania energii zderzeniowej, a pod maską silnika zapewniono wystarczającą przestrzeń, aby zwiększyć szansę pieszego w ewentualnej kolizji.

Ponadto zastosowanie układu hamowania awaryjnego Mitsubishi Forward Collision Mitigation (FCM) zapewnia aktywną ochronę pasażerów Eclipse Cross, uprzedzając sytuacje niebezpieczne. Oprócz pięciogwiazdkowej oceny JNCAP 2018, Eclipse Cross otrzymał również wysokie oceny od Euro NCAP, ANCAP w Australii i Nowej Zelandii, ASEAN NCAP oceniającej samochody w krajach regionu Azji Południowo Wschodniej oraz od Latin NCAP z Ameryki Południowej.

1 / 5

*1…Japoński program oceny nowych samochodów, realizowany przez Ministerstwo Ziemi, Infrastruktury, Transportu i Turystyki oraz Narodową Agencję ds. Bezpieczeństwa Samochodowego i Pomocy Ofiarom Wypadków (NASVA).
*2…Advanced Safety Vehicle – Pojazd zaawansowany pod względem bezpieczeństwa (zgodnie z definicją Ministerstwa Ziemi, Infrastruktury, Transportu i Turystyki).
*3…Reinforced Impact Safety Evolution (RISE) – wzmocniona konstrukcja nadwozia.

A to już wiesz?  Dział obsługi klienta Emirates w mediach społecznościowych od teraz całodobowo w języku angielskim i arabskim

O MITSUBISHI MOTORS
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, wykazaliśmy się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające granice nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, Mitsubishi Motors wprowadziło w roku 2017 nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive your Ambition” – połączenie osobistego zaangażowania i ekspansywnego nastawienia oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors angażuje się w działania inwestycyjne, w innowacyjne technologie, atrakcyjne projekty i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru. źródło: Biuro Prasowe Mitsubishi Motors Załączniki: 5 gwiazdek dla Mitsubishi Eclipse Cross w testach zderzeniowych JNCAP media/marketing/reklama, transport - Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) ogłosiła, że crossover SUV Eclipse Cross uzyskał maksymalną ocenę pięciu gwiazdek w teście JNCAP*1 2019 za ochronę pasażerów w czasie kolizji oraz ocenę ASV++*2 za skuteczność systemów aktywnego bezpieczeństwa. Oceny te potwierdzają wysoką skuteczność Eclipse Cross w łagodzeniu skutków kolizji i innych obszarach bezpieczeństwa. Hashtagi: #media/marketing/reklama #transport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy