nowe produkty transport

Rangun i Hanoi najnowszymi kierunkami Emirates

Rangun i Hanoi najnowszymi kierunkami Emirates
Codzienne loty do dwóch miast w Azji Południowo-Wschodniej ruszyły 3

Data publikacji: 16.08.2016 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Rangun i Hanoi najnowszymi kierunkami Emirates Kategoria: nowe produkty/usługi, transport

Codzienne loty do dwóch miast w Azji Południowo-Wschodniej ruszyły 3 sierpnia

Codzienne loty do dwóch miast w Azji Południowo-Wschodniej ruszyły 3 sierpnia

Wtorek, 16 sierpnia 2016 r. – DUBAJ, ZEA – Linie Emirates właśnie zwiększyły swoją obecność w Azji Południowo-Wschodniej, wprowadzając nowe codzienne połączenie z Dubaju do Rangunu (RGN) w Mjanmie, a stamtąd do Hanoi (HAN) w Wietnamie. Nowy rejs realizowany przez Boeinga 777-300ER powiększy ofertę połączeń przewoźnika w Azji Południowo-Wschodniej do 12 miast w siedmiu krajach, zapewniając większy wybór i wygodę pasażerom podróżującym między Hanoi i Rangunem do Dubaju oraz innych miejscowości.

Rangun, pierwszy kierunek w Mjanmie obsługiwany przez Emirates, należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się gospodarek Azji Południowo-Wschodniej. Jako największe miasto i najważniejszy ośrodek handlowy w kraju, Rangun wypracowuje w przybliżeniu jedną piątą PKB. Niepoznany dotąd kraj odkrywa przed odwiedzającymi rzadkie pozostałości starożytnej Azji, a od czasu otwarcia się na świat przyjmuje coraz większą liczbę zagranicznych turystów.

Z kolei stolica Wietnamu, Hanoi – miasto o bogatej kulturze i dziedzictwie sięgającym ponad tysiąc lat, została drugim kierunkiem Emirates w kraju po otwartym w 2012 roku połączeniu do Ho Chi Minh.

W inauguracyjnym locie wziął udział wiceprezes Commercial Operations Far East Emirates Badr Abbas wraz z przedstawicielami kierownictwa linii. Towarzyszyła im delegacja VIP-ów, wśród nich ważne osobistości świata biznesu, a także przedstawiciele mediów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, krajów Zatoki Perskiej i Europy. Na lotniskach w Rangunie i Hanoi samolot powitała tradycyjna kanonada z armatek wodnych.

1 / 5

Okrzyknięte najlepszymi liniami lotniczymi 2016 roku w plebiscycie SkyTrax Emirates oferują ogromny wybór połączeń w ramach siatki obejmującej 154 kierunki w 82 krajach, a także wyjątkową obsługę pasażera. Podróżujący Boeingiem 777-300ER Emirates mają do dyspozycji do 2 500 kanałów z najnowszymi filmami, programami telewizyjnymi i muzyką z całego świata w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice, jak również specjalnie przygotowane wykwintne posiłki serwowane przez wielojęzyczny personel pokładowy przewoźnika.  Podobnie jak na wszystkich trasach obsługiwanych przez Emirates, pasażerom podróżującym do Rangunu i Hanoi przysługiwać będą wysokie limity bagażu – do 35kg w klasie ekonomicznej, 40 kg w klasie biznes i 50 kg w klasie pierwszej.

A to już wiesz?  Bank Pekao S.A. udziela PKP S.A. kredytu konsorcjalnego na realizację inwestycji

Codzienne loty Emirates nr EK388 do Rangunu i Hanoi z Dubaju zaplanowano na godzinę 3:30 z lądowaniem w porcie lotniczym Rangun o 11:40. Następnie samolot opuści Rangun o 13:00, przylatując na lotnisko Hanoi Noi Bai International o 15:30. Lot powrotny nr EK389 z Hanoi zaplanowano na 22:50 z lądowaniem w Rangunie o 00:20 następnego dnia. Następnie samolot opuści Rangun o 1:50, przylatując na lotnisko w Dubaju o 5:05. 

Więcej informacji znajduje się na stronie www.emirates.com. źródło: Biuro Prasowe Emirates Załączniki: Rangun i Hanoi najnowszymi kierunkami Emirates nowe produkty/usługi, transport - Codzienne loty do dwóch miast w Azji Południowo-Wschodniej ruszyły 3 sierpnia Hashtagi: #nowe produkty/usługi #transport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy