handel transport

Poczta Polska i Allegro oferują darmową dostawę zakupów w kategoriach Moda oraz Dom i wnętrze

Poczta Polska i Allegro oferują darmową dostawę zakupów w kategoriach Moda oraz Dom i wnętrze
W placówkach pocztowych,  stacjach Orlen, kioskach i salonikach RUCHu oraz sklepach sieci Żabka i Freshmarket klienci Allegro odbierają swoje zakupy za darmo. Koszty przesyłek pokrywa

Data publikacji: 06.04.2018 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Poczta Polska i Allegro oferują darmową dostawę zakupów w kategoriach Moda oraz Dom i wnętrze Kategoria: handel, transport

W placówkach pocztowych,  stacjach Orlen, kioskach i salonikach RUCHu oraz sklepach sieci Żabka i Freshmarket klienci Allegro odbierają swoje zakupy za darmo. Koszty przesyłek pokrywa Allegro. 

W placówkach pocztowych,  stacjach Orlen, kioskach i salonikach RUCHu oraz sklepach sieci Żabka i Freshmarket klienci Allegro odbierają swoje zakupy za darmo. Koszty przesyłek pokrywa Allegro. 

Pierwsza w tym roku akcja darmowych dostaw rozpoczęła się w marcu i potrwa do połowy kwietnia w kategorii Dom i wnętrze, a w kategorii Moda we wszystkie kwietniowe weekendy. Poczta posiada największą w Polsce sieć punktów odbioru i promuje tę formę dostawy, która jest jeszcze mało znana polskim klientom, ale cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

– Odbiór w punkcie staje się coraz bardziej popularny wśród klientów eSklepów, w  ubiegłym roku z tej formy dostawy skorzystało o 30% klientów więcej. Początek roku 2018 potwierdza trwałość trendu wzrostowego, a w okresie akcji darmowej dostawy odnotowaliśmy jeszcze większe zainteresowanie klientów odbiorami przesyłek w naszych punktach. Spodziewamy się dalszego dynamicznego rozwoju tego kanału dostaw, dlatego intensywnie rozszerzamy sieć punktów partnerskich – mówi Michał Mierzejewski, zastępca dyrektora Biura Rozwoju Oferty Produktowej. 

Od ubiegłego roku Poczta Polska rozpoczęła współpracę z siecią Żabka i Freshmarket. Już tysiąc tych sklepów jest zintegrowanych z logistyczną i informatyczną siecią pocztową i obsługuje przesyłki click&collect. Sieć odbioru Poczty Polskiej będzie liczyła łącznie z placówkami pocztowymi, stacjami Orlen, kioskami Ruchu ponad 11 tys. punktów.

Opcję Odbioru w Punkcie można wypróbować korzystając z akcji darmowej dostawy prowadzonej przez Allegro. Wybierając taki sposób doręczenia przesyłki można na mapie określić jaki punkt jest najbardziej dogodnym miejscem do odbioru zakupów. Gdy przesyłka trafi do punktu, kupujący otrzyma powiadomienie SMS-em z numerem paczki oraz adresem i kodem odbioru. Przesyłkę będzie można odebrać w godzinach otwarcia placówki czy punktu partnerskiego, tankując paliwo, czy robiąc codzienne zakupy.

A to już wiesz?  Polscy przedsiębiorcy wobec pandemii koronawirusa

Akcja darmowej dostawy w kategorii Moda, Odzież dziecięca i Obuwie, Odzież i Obuwie sportowe w kwietniu będzie prowadzona we wszystkie weekendy. Darmowa dostawa obejmie przedmioty w cenie od 40 złotych.  

W kategorii Dom i Ogród, Zabawki dziecięce promocja potrwa we wszystkie dni tygodnia do 15 kwietnia i będzie dotyczyła produktów w cenie od 50 zł.  Wszystkie oferty objęte akcją darmowej dostawy będą specjalnie oznaczone ikonką.

Więcej szczegółów można znaleźć pod adresem: darmowadostawa.allegro.pl źródło: Biuro Prasowe Poczta Polska Załączniki: Poczta Polska i Allegro oferują darmową dostawę zakupów w kategoriach Moda oraz Dom i wnętrze handel, transport - W placówkach pocztowych,  stacjach Orlen, kioskach i salonikach RUCHu oraz sklepach sieci Żabka i Freshmarket klienci Allegro odbierają swoje zakupy za darmo. Koszty przesyłek pokrywa Allegro.  Hashtagi: #handel #transport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy