nowe produkty transport

Nowe centrum testowe Hyundaia w Nürburgring

Nowe centrum testowe Hyundaia w Nürburgring
Data publikacji: 12.06.2013 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowe centrum testowe Hyundaia w Nürburgring Kategoria: nowe produkty/usługi, transport Hyundai przygotowuje się do stałej obecności na słynnym

Data publikacji: 12.06.2013 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowe centrum testowe Hyundaia w Nürburgring Kategoria: nowe produkty/usługi, transport

Hyundai przygotowuje się do stałej obecności na słynnym torze wyścigowym
Obiekt o wartości 5,5 miliona euro zwiększy możliwości testowania pojazdów
Budowa specjalistycznego centrum testowego potrwa do sierpnia br.

 
Firma Hyundai przygotowuje się do uruchomienia nowego centrum testowania samochodów, zlokalizowanego przy słynnym torze Nürburgring w Niemczech. Budowany specjalnie w tym celu obiekt będzie stałą bazą Hyundaia, umożliwiającą przeprowadzanie testów na torze wyścigowym, powszechnie uznawanym za jeden z najtrudniejszych na świecie.

Nowe centrum testowe, którego otwarcie zaplanowano na sierpień 2013 r., zostało zaprojektowane specjalnie w odpowiedzi na wysokie oczekiwania firmy. W czterokondygnacyjnym budynku o powierzchni 3622 m2, którego wyjątkową elewację wykonano ze szkła i metalu, znajdą się nowe warsztaty, biura oraz strefa dla gości VIP.

Obiekt jest naturalnym rozszerzeniem europejskiej infrastruktury badawczo-rozwojowej firmy Hyundai. Jej obecne centrum badawczo-rozwojowe w niemieckim Rüsselsheim, powstałe przed dziesięciu laty, jest siedzibą działów technicznych oraz ocen. Łatwy dostęp do zlokalizowanej nieopodal placówki Nürburgring pozwoli na optymalną liczbę testów samochodów przeprowadzanych w ciągu roku, w tym żmudnych „przyspieszonych badań wytrzymałościowych”. Te, polegają na wielotygodniowym symulowaniu przebiegu w trudnych warunkach, wynoszącego nawet 180 000 km i dostarczają cennych danych dotyczących różnego rodzaju parametrów.

Allan Rushforth, wiceprezes i dyrektor operacyjny Hyundai Motor Europe, skomentował: „Jakość jest jedną z głównych wartości firmy Hyundai oraz ma kluczowe znaczenie dla zadowolenia klientów. Tor Nürburgring to najlepsze miejsce do testowania trwałości pojazdów, a zdobyte tam doświadczenia i wiedzę będziemy mogli wykorzystać podczas wszystkich projektów rozwojowych dotyczących naszych samochodów. Nowy obiekt zwiększy możliwości testowania, co przełoży się bezpośrednio na korzyści dla klientów w zakresie jakości pojazdów Hyundai.”

A to już wiesz?  Mitsubishi ogłosi nową strategię marki

Dzięki nowemu centrum Hyundai jeszcze w 2013 roku zakończy przyspieszone badania wytrzymałościowe 11 pojazdów, w tym ocenę układu kierowniczego, zawieszenia i komfortu jazdy. Testy te pomogą w opracowaniu konfiguracji aut, odpowiadających na potrzeby i upodobania europejskich kierowców.

  źródło: Biuro Prasowe Hyundai Motor Poland Załączniki: Nowe centrum testowe Hyundaia w Nürburgring nowe produkty/usługi, transport - Hashtagi: #nowe produkty/usługi #transport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy