Wydarzenia

Mio zaprasza na Warsaw Moto Show 2016

Mio zaprasza na Warsaw Moto Show 2016
Warszawa, 09 listopada 2016 r. Mio zaprasza na Warsaw Moto Show 2016 Prezentacje najlepszych firm ze świata moto, spotkania z gwiazdami oraz niezliczone atrakcje dla

Warszawa, 09 listopada 2016 r.

Mio zaprasza na Warsaw Moto Show 2016

Prezentacje najlepszych firm ze świata moto, spotkania z gwiazdami oraz niezliczone atrakcje dla pasjonatów motoryzacji, w tym niespodzianki przygotowane przez markę Mio – 18 listopada rusza największa impreza motoryzacyjna w Polsce – Targi Warsaw Moto Show 2016.

Przestrzeń tegorocznej, drugiej już edycji Targów Warsaw Moto Show została podzielona na trzy strefy: wystawę nowych samochodów, wystawę oldtimerów oraz motorsport.
Na odwiedzających stoisko Mio, znajdujące się w strefie motorsport, czekają premierowe produkty, m.in. nowe urządzenie z serii Combo, stanowiącej połączenie nawigacji samochodowej i wideorejsestratora. Pracownicy Mio odpowiedzą na wszystkie pytania, będzie można zapoznać się również z produktami aktualnej gamy urządzeń Mio dla kierowców.
Dla uczestników targów została przygotowana również specjalna promocja we współpracy ze sklepem x-kom.pl. Kupony z kodami, które będzie można odebrać na stoisku Mio, umożliwią zakup nawigacji Mio Spirit 7500 i wideorejestratora MiVue 508 na stronie x-com.pl z atrakcyjnym rabatem.

Dodatkowo, organizatorzy wydarzenia zaplanowali konkurs, w którym do wygrania będą wideorejestratory jazdy Mio MiVue C330.
Targi Moto show 2016 odbędą się w dniach 18-20 listopada w centrum Centrum Ptak Warsaw Expo znajdującego się w Nadarzynie pod Warszawą. Mio zaprasza odwiedzających na stoisko 205 w hali D od piątku do niedzieli w godz. 10 -18.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie internetowej organizatorów: warsawmotoshow.com.

MiTAC International Corporation — informacje
MiTAC International Corp. zostało założone w 1982 roku i rozpoczęło swoją działalność w Hsinchu Science Park (HCSP), na Tajwanie. Od tej pory MiTAC rozwinęło się w międzynarodową organizację, która oferuje usługi z następujących dziedzin: produkcja systemów elektronicznych (ESM), zintegrowane zarządzanie rozwojem i produkcją (JDM), produkcja sprzętu dla firm zewnętrznych (ODM) oraz produkcja urządzeń dla marek własnych (OEM i OPM). MiTAC posiada także takie globalne marki jak Mio, Magellan, Navman oraz TYAN, zajmuje się również dystrybucją urządzeń GPS oraz serwerów na całym świecie. Firma tworzy też rozwiązania i produkty dla technologii „chmury”. Przedstawicielstwa MiTAC znajdują się na całym świecie, a firma zatrudnia obecnie 9 000 pracowników w skali globalnej. Bogate doświadczenie MiTAC umożliwia dostarczanie produktów i usług dopasowanych dokładnie do potrzeb jej klientów.
Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem eu.mio.com/pl_pl/

A to już wiesz?  Na Euro 2012 pojedziemy w tempie ok. 65 km/h

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy