Wydarzenia

Mio zaprasza na Warsaw Moto Show 2016

Warszawa, 09 listopada 2016 r. Mio zaprasza na Warsaw Moto Show 2016 Prezentacje najlepszych firm ze świata moto, spotkania z gwiazdami oraz niezliczone atrakcje dla

Warszawa, 09 listopada 2016 r.

Mio zaprasza na Warsaw Moto Show 2016

Prezentacje najlepszych firm ze świata moto, spotkania z gwiazdami oraz niezliczone atrakcje dla pasjonatów motoryzacji, w tym niespodzianki przygotowane przez markę Mio – 18 listopada rusza największa impreza motoryzacyjna w Polsce – Targi Warsaw Moto Show 2016.

Przestrzeń tegorocznej, drugiej już edycji Targów Warsaw Moto Show została podzielona na trzy strefy: wystawę nowych samochodów, wystawę oldtimerów oraz motorsport.
Na odwiedzających stoisko Mio, znajdujące się w strefie motorsport, czekają premierowe produkty, m.in. nowe urządzenie z serii Combo, stanowiącej połączenie nawigacji samochodowej i wideorejsestratora. Pracownicy Mio odpowiedzą na wszystkie pytania, będzie można zapoznać się również z produktami aktualnej gamy urządzeń Mio dla kierowców.
Dla uczestników targów została przygotowana również specjalna promocja we współpracy ze sklepem x-kom.pl. Kupony z kodami, które będzie można odebrać na stoisku Mio, umożliwią zakup nawigacji Mio Spirit 7500 i wideorejestratora MiVue 508 na stronie x-com.pl z atrakcyjnym rabatem.

Dodatkowo, organizatorzy wydarzenia zaplanowali konkurs, w którym do wygrania będą wideorejestratory jazdy Mio MiVue C330.
Targi Moto show 2016 odbędą się w dniach 18-20 listopada w centrum Centrum Ptak Warsaw Expo znajdującego się w Nadarzynie pod Warszawą. Mio zaprasza odwiedzających na stoisko 205 w hali D od piątku do niedzieli w godz. 10 -18.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie internetowej organizatorów: warsawmotoshow.com.

MiTAC International Corporation — informacje
MiTAC International Corp. zostało założone w 1982 roku i rozpoczęło swoją działalność w Hsinchu Science Park (HCSP), na Tajwanie. Od tej pory MiTAC rozwinęło się w międzynarodową organizację, która oferuje usługi z następujących dziedzin: produkcja systemów elektronicznych (ESM), zintegrowane zarządzanie rozwojem i produkcją (JDM), produkcja sprzętu dla firm zewnętrznych (ODM) oraz produkcja urządzeń dla marek własnych (OEM i OPM). MiTAC posiada także takie globalne marki jak Mio, Magellan, Navman oraz TYAN, zajmuje się również dystrybucją urządzeń GPS oraz serwerów na całym świecie. Firma tworzy też rozwiązania i produkty dla technologii „chmury”. Przedstawicielstwa MiTAC znajdują się na całym świecie, a firma zatrudnia obecnie 9 000 pracowników w skali globalnej. Bogate doświadczenie MiTAC umożliwia dostarczanie produktów i usług dopasowanych dokładnie do potrzeb jej klientów.
Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem eu.mio.com/pl_pl/

A to już wiesz?  MotoClassic Wrocław 2017 w Zamku Topacz

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy