nowe produkty transport

Linie Emirates zwiększają oferowanie na trasie do Mediolanu, wprowadzając drugie codzienne połączenie A380

Linie Emirates zwiększają oferowanie na trasie do Mediolanu, wprowadzając drugie codzienne połączenie A380
Data publikacji: 21.07.2016 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Linie Emirates zwiększają oferowanie na trasie do Mediolanu, wprowadzając drugie codzienne połączenie A380 Kategoria: nowe produkty/usługi, transport Czwartek,

Data publikacji: 21.07.2016 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Linie Emirates zwiększają oferowanie na trasie do Mediolanu, wprowadzając drugie codzienne połączenie A380 Kategoria: nowe produkty/usługi, transport

Czwartek, 21 lipca 2016 r. – Linie Emirates poinformowały o planach zwiększenia oferowania na trasie Dubaj-Mediolan poprzez wprowadzenie drugiego codziennego połączenia obsługiwanego przez A380. Zamiana Boeinga 777-300ER na kultowy dwupokładowiec Emirates zapewni na trasie między dwoma miastami dodatkowe 1834 miejsca tygodniowo, zwiększając liczbę połączeń obsługiwanych w całości przez A380 z głównymi kierunkami w Australii, Chinach, Korei Południowej i Azji Południowo-Wschodniej z zaledwie jedną przesiadką w Dubaju.

Od 1 października tego roku rejsy Emirates nr EK91/92 będą realizowane przez Airbusa A380 w konfiguracji trzyklasowej, który oferuje 14 miejsc w klasie pierwszej, 76 w klasie biznes i 401 w klasie ekonomicznej.

Obecnie przewoźnik wykonuje trzy loty dziennie na trasie Dubaj-Mediolan oraz jeden lot dziennie z Mediolanu do Nowego Jorku (JFK). Ponadto linie Emirates zapewniają wygodne połączenia kolejowe z lotniska do ponad 700 stacji na terytorium Włoch w ramach umowy z przewoźnikiem Trenitalia.

Powiązania Mediolanu z Emirates wykraczają daleko poza trzy codzienne połączenia lotnicze. Przewoźnik od 2010 roku z dumą sponsoruje AC Milan, a obecna umowa sponsorska obowiązuje do końca sezonu 2019/20.

Ponadto linie Emirates SkyCargo ułatwiają import i eksport najważniejszych produktów, łącząc włoskie firmy ze światem. W 2015 roku przewoźnik przetransportował z Mediolanu 22 000 ton cargo, m.in. samochody, marmur, produkty spożywcze takie jak ser czy oliwa, środki lecznicze, odzież i obuwie, które trafiły do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Indii, Hongkongu, USA, Australii i Meksyku.

1 / 2 źródło: Biuro Prasowe Emirates Załączniki: Linie Emirates zwiększają oferowanie na trasie do Mediolanu, wprowadzając drugie codzienne połączenie A380 nowe produkty/usługi, transport - Hashtagi: #nowe produkty/usługi #transport

A to już wiesz?  Linie Emirates prezentują samolot z nową kalkomanią na Expo 2020

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy