nowe produkty transport

Linie Emirates wznowią loty do Konakry

Linie Emirates wznowią loty do Konakry
Data publikacji: 09.08.2016 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Linie Emirates wznowią loty do Konakry Kategoria: nowe produkty/usługi, transport Wtorek, 9 sierpnia 2016 r. – DUBAJ, ZEA

Data publikacji: 09.08.2016 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Linie Emirates wznowią loty do Konakry Kategoria: nowe produkty/usługi, transport

Wtorek, 9 sierpnia 2016 r. – DUBAJ, ZEA – Linie Emirates poinformowały o planowanym wznowieniu lotów do stolicy Gwinei, Konakry, od 30 października tego roku. 

Rejsy do Konakry zostaną powiązane z realizowanym cztery razy w tygodniu połączeniem Dubaj-Dakar. Tym samym przewoźnik ponownie zapewni wyjeżdżającym w celach służbowych i turystycznych Gwinejczykom komunikację z całym światem w ramach swojej siatki połączeń z jedną wygodną przesiadką w Dubaju, w szczególności do kierunków na Bliskim Wschodzie, w Azji Zachodniej i na Dalekim Wschodzie. Wśród najważniejszych kierunków dla podróżujących z Gwinei znajdują się Dubaj, Arabia Saudyjska, Chiny, Tajlandia, Korea Południowa, Indonezja i Indie. 

2 sierpnia 2016 r., przed uruchomieniem lotów do Konakry, na trasie Dubaj-Dakar zadebiutował samolot Boeing 777-300ER, który zapewni dodatkową zdolność przewozową i lepszą obsługę pasażera. W samolocie będą dostępne trzy klasy rezerwacyjne – osiem prywatnych kabin w klasie pierwszej, 42 rozkładane do pozycji leżącej fotele w klasie biznes oraz 310 szerokich siedzeń w klasie ekonomicznej. 

Wszyscy pasażerowie podróżujący liniami Emirates, które niedawno zdobyły tytuł najlepszej linii lotniczej w 2016 roku oraz zostały wyróżnione za najlepszy system rozrywki pokładowej w  prestiżowym plebiscycie Skytrax World Airline Awards, mają dostęp do ponad 2 500 kanałów z najnowszymi filmami, muzyką, programami telewizyjnymi, podkastami i grami w systemie ice. Podobnie jak na innych trasach oferowanych przez Emirates, pasażerowie będą obsługiwani przez wielonarodowy personel pokładowy i mogą spodziewać się wykwintnych posiłków i bezpłatnych napojów. 

Po ponownym włączeniu Konakry do obejmującej ponad 150 miejsc na całym świecie siatki połączeń Emirates, przewoźnik będzie realizował loty do 28 kierunków w Afryce, oferując rozwinięty system komunikacji z kontynentem. 

Oprócz połączeń pasażerskich, działalność na trasie wznowią także linie Emirates SkyCargo, zdolne przewieźć jednorazowo ok. 20 ton towarów  eksportowych, w tym produktów łatwo psujących się takich jak świeże ryby czy ananasy, urządzeń górniczych, próbek skał i ładunku drobnicowego, a także importowanych wyrobów włókienniczych, telefonów komórkowych i elektroniki, urządzeń i maszyn górniczych.    źródło: Biuro Prasowe Emirates Załączniki: Linie Emirates wznowią loty do Konakry nowe produkty/usługi, transport - Hashtagi: #nowe produkty/usługi #transport

A to już wiesz?  Globalna siatka Emirates SkyCargo obejmuje już 75 kierunków

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy