ekonomia Emirates Kierowcy transport

Linie Emirates wznawiają loty do kolejnych 6 miast

Linie Emirates wznawiają loty do kolejnych 6 miast
Dubaj połączy się już z ponad 50 miastami w sierpniowej siatce

Data publikacji: 10.07.2020 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Linie Emirates wznawiają loty do kolejnych 6 miast Kategoria: transport, ekonomia/biznes/finanse

Dubaj połączy się już z ponad 50 miastami w sierpniowej siatce Emirates

Dubaj połączy się już z ponad 50 miastami w sierpniowej siatce Emirates

10 lipca 2020 r. – Warszawa, Polska – Emirates ogłosiły wznowienie lotów do Genewy (od 15 lipca), Los Angeles (od 22 lipca), Dar es Salaam (od 1 sierpnia), Pragi i Sao Paulo (od 2 sierpnia) oraz do Bostonu (od 15 sierpnia), oferując pasażerom jeszcze więcej opcji podróżowania.

Cała siatka połączeń Emirates do połowy sierpnia będzie składała się z 58 miast, wliczając w to 20 miejsc w Europie i 24 w rejonie Azji i Pacyfiku.

– Odkąd zostało ogłoszone ponowne otwarcie Dubaju dla przyjezdnych, a siatki połączeń się stopniowo zwiększają, zaobserwowaliśmy wzrost zainteresowania lotami i zwiększenie popytu na podróże. Współpracujemy ściśle ze wszystkimi zainteresowanymi stronami i wznawiamy operacje lotnicze przy jednoczesnym zapewnieniu, że podejmujemy wszystkie środki, by zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo  naszych klientów i pracowników – powiedział Adnan Kazim, Dyrektor Handlowy Emirates

Emirates oferują podróżującym bezpieczne połączenia między Amerykami, Europą, Afryką, Środkowym Wschodem, Azją i Pacyfikiem dzięki dogodnym przesiadkom w Dubaju. Dzięki temu, że Dubaj otworzył się na międzynarodowych gości biznesowych i turystycznych, podróżujący mogą także zatrzymać się w tym wyjątkowym mieście.

Pewność podróży

Latem otwierają się granice kolejnych państw, dlatego Emirates rewiduje swoją politykę rezerwacji i oferuje klientom elastyczność i pewność planowania ich podróży. Klienci którzy kupią bilety przed 31 lipca 2020 na podróż zaplanowaną na 30 listopada albo przed tą datą, mogą przy rezerwacji taryfy Flex lub Flex plus, elastycznie wprowadzać zmiany w podróży z powodu ograniczeń połączeń lub w związku z sytuacjami wynikającymi z Covid-19 (zmiany dotyczą wszystkich rezerwacji). Więcej informacji znajduje się tutaj.

A to już wiesz?  Rekomendowany przez wiodących producentów aut

Klienci klasy premium mogą znowu cieszyć się z usług, takich jak prywatny kierowca czy poczekalnia na Porcie Lotniczym w Dubaju, które wracają po analizie pod kątem ich bezpieczeństwa. Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków ostrożności, aby podróżni i pracownicy linii byli bezpieczni na każdym etapie swojej podróży, w powietrzu i na lądzie. Wszyscy klienci otrzymują bezpłatne zestawy higieniczne zawierające maseczki, rękawiczki, środki do dezynfekcji rąk czy antybakteryjne chusteczki. Więcej o wprowadzonych środkach i zmianach serwisu dotyczących poszczególnych lotów można znaleźć pod adresem www.emirates.com/yoursafety

Odwiedzający Dubaj powinni w trakcie pobytu posiadać międzynarodową polisę ubezpieczeniową na wypadek choroby Covid-19. Więcej informacji na temat wymagań dla przyjeżdżających do Dubaju można znaleźć tutaj.

Ograniczenia podróży: podróżni powinni zwrócić uwagę na obowiązujące ograniczenia podróży – będą oni mogli wejść na pokład samolotu tylko wtedy, gdy spełnią kryteria wjazdu do kraju docelowego. Lista dostępnych kierunków pod adresem www.emirates.com/wherewefly.

Rezydenci powracający do ZEA mogą sprawdzić najnowsze wymagania pod adresem: www.emirates.com/returntoDubai. źródło: Biuro Prasowe Emirates Załączniki: Linie Emirates wznawiają loty do kolejnych 6 miast transport, ekonomia/biznes/finanse - Dubaj połączy się już z ponad 50 miastami w sierpniowej siatce Emirates Hashtagi: #transport #ekonomia/biznes/finanse

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy