Elektromobilność sport styl życia

ING w City By Bike

ING w City By Bike
ING Bank Śląski dołączył do systemu rowerów miejskich w Katowicach. Mieszkańcy mogą korzystać z dwóch nowych stacji rowerowych w systemie City By Bike – ING Sokolska oraz ING

Data publikacji: 22.06.2018 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: ING w City By Bike Kategoria: sport, styl życia

ING Bank Śląski dołączył do systemu rowerów miejskich w Katowicach. Mieszkańcy mogą korzystać z dwóch nowych stacji rowerowych w systemie City By Bike – ING Sokolska oraz ING Roździeńska.

ING Bank Śląski dołączył do systemu rowerów miejskich w Katowicach. Mieszkańcy mogą korzystać z dwóch nowych stacji rowerowych w systemie City By Bike – ING Sokolska oraz ING Roździeńska.

ING Bank Śląski wspiera rozwiązania związane z ochroną środowiska naturalnego i kształtowaniem świadomości proekologicznej. Zgodnie z Deklaracją Ekologiczną, priorytetem w działalności biznesowej banku są projekty realizowane w trosce o środowisko naturalne, m.in. wspierające elektromobilność.

Pracownicy ING Banku Śląskiego już od dawna mogą korzystać z pomarańczowych rowerów ING. Bank  rozszerzył również niedawno swoją flotę o pierwsze samochody elektryczne. Zakupił cztery w pełni elektryczne Nissany Leaf, z których na co dzień korzystają pracownicy ING w Katowicach oraz Łodzi – zamierza dołączyć do floty kolejne egzemplarze w innych miastach. Bank udostępnia również skutery elektryczne, w ramach partnerskiej współpracy z firmą Jeden Ślad – siecią elektrycznych skuterów miejskich.

ING Bank Śląski zachęca Polaków do proaktywnej ekologicznej postawy również w swoich kampaniach #mojepowietrze, gdzie inspiruje  internautów do tego, by pokazali jak dbają o czyste powietrze. 

City By Bike to największy system rowerowy na Śląsku, obsługiwany przez międzynarodową firmę Nextbike Polska. System stale się rozwija a liczba jego użytkowników rośnie. Do wypożyczenia roweru wystarczy zarejestrowane w systemie Nextbike konto i telefon komórkowy. Na stacji ING Sokolska będzie dostępne 26 stojaków a na stacji ING Roździeńska 10 stojaków.

Więcej na: https://citybybike.pl/

  źródło: Biuro Prasowe ING BANK ŚLĄSKI S.A. Załączniki: ING w City By Bike sport, styl życia - ING Bank Śląski dołączył do systemu rowerów miejskich w Katowicach. Mieszkańcy mogą korzystać z dwóch nowych stacji rowerowych w systemie City By Bike – ING Sokolska oraz ING Roździeńska. Hashtagi: #sport #styl życia

A to już wiesz?  Od 0,166 do 30 000 – Volkswagen Castrol Cup 2013

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy