ekonomia transport

Ergo Hestia promuje młodych kierowców: marka You Can Drive rusza z kampanią „Za młodzi się wściekli”

Ergo Hestia promuje młodych kierowców: marka You Can Drive rusza z kampanią „Za młodzi się wściekli”
Młodzi kierowcy nie musza być karani wyższą składką za wiek. Wystarczy skonstruować specjalną ofertę ubezpieczeniową dla tych, którzy jeżdżą odpowiedzialnie. Tak właśnie zrobiła Ergo Hestia, drugi co do wielkości ubezpieczyciel majątkowy w Polsce, której marka You Can Drive, we wtorek ruszyła z kampanią „Za młodzi się

Data publikacji: 26.09.2012 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ergo Hestia promuje młodych kierowców: marka You Can Drive rusza z kampanią „Za młodzi się wściekli” Kategoria: transport, ekonomia/biznes/finanse

Młodzi kierowcy nie musza być karani wyższą składką za wiek. Wystarczy skonstruować specjalną ofertę ubezpieczeniową dla tych, którzy jeżdżą odpowiedzialnie. Tak właśnie zrobiła Ergo Hestia, drugi co do wielkości ubezpieczyciel majątkowy w Polsce, której marka You Can Drive, we wtorek ruszyła z kampanią „Za młodzi się wściekli”.

Młodzi kierowcy nie musza być karani wyższą składką za wiek. Wystarczy skonstruować specjalną ofertę ubezpieczeniową dla tych, którzy jeżdżą odpowiedzialnie. Tak właśnie zrobiła Ergo Hestia, drugi co do wielkości ubezpieczyciel majątkowy w Polsce, której marka You Can Drive, we wtorek ruszyła z kampanią „Za młodzi się wściekli”.

You Can Drive to pierwsza i jedyna na rynku oferta produktów ubezpieczeniowych stworzonych specjalnie dla ludzi młodych. „Za You Can Drive stoi jakość obsługi Ergo Hestii oraz konkurencyjne ceny właśnie dla młodych klientów. Wierzymy, że młodzi ludzie nie powinni być karani tylko za to, że dopiero zaczynają samodzielnie się ubezpieczać” – mówi Mario Zamarripa Gonzalez, dyrektor Biura Sprzedaży Direct w Ergo Hestii. „Dokładnie przeanalizowaliśmy segment kierowców poniżej 30-tego roku życia i okazało się, że często są oni niedoceniani przez firmy ubezpieczeniowe. Młodym ludziom przypisuje się brawurę i nieostrożność, tymczasem my wychodzimy z założenia, że wiek nie musi automatycznie oznaczać skłonności do powodowania wypadków” – podsumowuje Zamarripa Gonzalez.

Jak to możliwe, że młodzi nie musza płacić więcej? Eksperci Ergo Hestii przeanalizowali zachowania młodych kierowców, którzy kupują ubezpieczenie – i wyłonili z tej grupy tych, którzy jeżdżą odpowiedzialnie. Ta grupa może liczyć na najbardziej korzystne ceny.

A to już wiesz?  Elektryczne układy kierownicze będą coraz częściej montowane w samochodach sportowych

Emocjonalne hasła kampanii „Za młodzi się wściekli” mają pokazywać, jak stereotypowo postrzegani są często młodzi kierowcy. Zazwyczaj wszyscy, jeżdżący bezwypadkowo czy ryzykownie, są traktowani podobnie przez ubezpieczycieli. You Can Drive oferuje im zupełnie inne podejście. Dlatego na plakatach, na Facebooku, w YouTube pokazały się kontrowersyjne wypowiedzi młodych osób, uzupełnione o zaskakujące rozwinięcia: „Rysuję drogie fury… na zajęciach z designu”, „Zgarnąłem 25 punktów… jeszcze pięć i semestr do przodu”. Chcemy przekazać, że młody wiek nie musi stereotypowo równać się ryzykownym zachowaniom za kierownicą.

1 / 9

You Can Drive oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia podróżne, a także polisy mieszkaniowe. Dla wszystkich charakterystyczna jest łatwość zakupu – w kilka minut za pomocą szybkiego i czytelnego kalkulatora oraz intuicyjnego formularza oferta komunikacyjna gotowa jest w 2 minuty, a oferta podróży i mieszkania w 60 sekund. Większość spraw można załatwić przy minimum formalności. Cały proces odbywa się on-line – od procesu zakupu przez potwierdzenie zawarcia polisy, obsługę posprzedażową i odnawianie w formie elektronicznej.

***

Historia You Can Drive

Marka You Can Drive (YCD) powstała w 2009 roku jako inicjatywa uzupełniająca ofertę produktową Grupy Ergo Hestia. Impulsem do stworzenia oferty ubezpieczeń dla młodych klientów było po pierwsze: nie zgadzanie się z podejściem, że wszyscy młodzi to grupa podwyższonego ryzyka; po drugie: mocne przekonanie firmy, że w tej grupie jest duża liczba klientów ważnych dla Ergo Hestii wiara, że oferując dla nich wyjątkowy i dopasowany produkt młodzi wybiorą YCD; po trzecie: korzystając z kilkunastu lat doświadczeń ekspertów ubezpieczeniowych Ergo Hestii, wyszukanie klientów bezszkodowych i przygotowania produktów oraz ustalenia konkurencyjnych cenowo taryf. 

***

Informacje o Grupie Ergo Hestia

Tworzą ją trzy spółki ubezpieczeniowe: STU Ergo Hestia SA, STU na Życie Ergo Hestia SA oraz MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Prezesem Grupy jest Piotr M. Śliwicki.

A to już wiesz?  90 dni do Euro2012 – Pomoc na drodze nie tylko po wypadku

W ubiegłym roku Grupie zaufało ponad 3,6 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. O dynamicznym rozwoju Grupy świadczy fakt, że co 13 sekund wystawiana jest nowa polisa ubezpieczeniowa. Co minutę podejmujemy decyzję o wypłacie odszkodowania.

Głównym akcjonariuszem Grupy Ergo Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy Ergo Versicherungsgruppe, należący do największego globalnego reasekuratora, Munich Re. źródło: Biuro Prasowe ERGO Hestia SA Załączniki: Ergo Hestia promuje młodych kierowców: marka You Can Drive rusza z kampanią „Za młodzi się wściekli” transport, ekonomia/biznes/finanse - Młodzi kierowcy nie musza być karani wyższą składką za wiek. Wystarczy skonstruować specjalną ofertę ubezpieczeniową dla tych, którzy jeżdżą odpowiedzialnie. Tak właśnie zrobiła Ergo Hestia, drugi co do wielkości ubezpieczyciel majątkowy w Polsce, której marka You Can Drive, we wtorek ruszyła z kampanią „Za młodzi się wściekli”. Hashtagi: #transport #ekonomia/biznes/finanse

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy