ekonomia transport

Emirates dodają Konakry i Dakar do swojej rosnącej siatki połączeń w Afryce

Emirates dodają Konakry i Dakar do swojej rosnącej siatki połączeń w Afryce
27 sierpnia 2020 r. – Warszawa,

Data publikacji: 27.08.2020 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Emirates dodają Konakry i Dakar do swojej rosnącej siatki połączeń w Afryce Kategoria: transport, ekonomia/biznes/finanse

27 sierpnia 2020 r. – Warszawa, Polska

27 sierpnia 2020 r. – Warszawa, Polska – Emirates ogłosiły wznowienie operacji pasażerskich do Konakry – Gwinei i Dakaru – Senegalu od 3 września, zwiększając tym samym liczbę miast obsługiwanych przez Emirates w Afryce do 8. Loty z Dubaju do Konakry i Dakaru będą obsługiwane 2 razy w tygodniu samolotem Boeing 777-300ER.*

Usługi między Konakry a Dakarem wzmocnią rosnącą sieć Emirates w 77 miastach, umożliwiając podróżnym wygodne połączenia przez Dubaj na Bliski Wschód, do Azji Zachodniej, Europy, obu Ameryk i na Daleki Wschód. Więcej informacji na temat aktualnych tras i usług Emirates można znaleźć pod adresem www.emirates.com/wherewefly

Pasażerowie mogą rezerwować loty na stronie  emirates.com albo za pośrednictwem biur podróży.

Pasażerowie linii Emirates mogą zatrzymać się w Dubaju – miasto jest już otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów. Testy PCR na Covid-19 są obowiązkowe dla wszystkich pasażerów przylatujących do Dubaju i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, włączając w to podróżnych tranzytowych, obywateli Zjednoczonych Emiratów Arabskich, rezydentów i turystów, niezależnie od kraju z jakiego przylatują.

Kierunek Dubaj: miasto znane ze swej gościnności to jeden z najpopularniejszych kierunków podróży na całym świecie, oferujący skąpane słońcem plaże, zabytki czy też obiekty rekreacyjne. W 2019 roku Dubaj odwiedziło 16,7 miliona przyjezdnych, miasto gościło ponad 100 globalnych spotkań i wystaw, a także wydarzeń sportowych i rozrywkowych. Dubaj jest jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa. 

Darmowe pokrycie kosztów związanych z zachorowaniem na COVID-19: klienci linii Emirates mogą spokojnie planować lot: w przypadku rozpoznania COVID-19 podczas podróży przewoźnik pokryje koszty świadczeń medycznych bez dodatkowych opłat ze strony pasażera. Ochrona przysługuje automatycznie pasażerom lecącym liniami Emirates do 31 października 2020 r. (pierwszy lot powinien odbyć się nie później niż 31 października 2020 r.) i obowiązuje przez 31 dni od momentu przebycia pierwszego odcinka podróży. Dzięki temu pasażerowie skorzystają z dodatkowej ochrony, nawet jeśli po podróży liniami Emirates polecą dalej. Więcej szczegółów:  www.emirates.com/COVID19assistance.  

A to już wiesz?  Czego boją się przewoźnicy? – czy pakiet mobilności wpłynie na decyzje zakupowe polskich przedsiębiorstw transportowych?

Zdrowie i bezpieczeństwo: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład. Podróżującym rozdawane są bezpłatne zestawy higieniczne zawierające maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie: www.emirates.com/yoursafety.

Wymagania dla wjeżdżających turystów: więcej informacji skierowanych do międzynarodowych gości udających się do Dubaju można znaleźć pod linkiem  www.emirates.com/flytoDubai.

Rezydenci powracający do ZEA mogą sprawdzić najnowsze wymagania pod adresem:  www.emirates.com/returntoDubai.

*pod warunkiem uzyskania zgody rządu. źródło: Biuro Prasowe Emirates Załączniki: Emirates dodają Konakry i Dakar do swojej rosnącej siatki połączeń w Afryce transport, ekonomia/biznes/finanse - 27 sierpnia 2020 r. – Warszawa, Polska Hashtagi: #transport #ekonomia/biznes/finanse

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy