ekonomia transport

Arval przekroczył barierę 20 000 samochodów w Polsce

Arval przekroczył barierę 20 000 samochodów w Polsce
Na koniec drugiego kwartału 2017 r. firma Arval Polska, świadcząca usługi związane z leasingiem pojazdów, przekroczyła pułap 20 tys. samochodów użytkowanych przez

Data publikacji: 03.10.2017 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Arval przekroczył barierę 20 000 samochodów w Polsce Kategoria: transport, ekonomia/biznes/finanse

Na koniec drugiego kwartału 2017 r. firma Arval Polska, świadcząca usługi związane z leasingiem pojazdów, przekroczyła pułap 20 tys. samochodów użytkowanych przez klientów.

Na koniec drugiego kwartału 2017 r. firma Arval Polska, świadcząca usługi związane z leasingiem pojazdów, przekroczyła pułap 20 tys. samochodów użytkowanych przez klientów.

W ubiegłym roku flota Arval rosła najszybciej na rynku CFM (Car Fleet Management – zarządzanie flotą samochodową) w Polsce, a biorąc pod uwagę liczbę zamówionych samochodów (ponad 2,5 tys.), Arval był liderem. Udział firmy w polskim rynku wynosi obecnie 14,7%.

– Przekroczenie bariery 20 000 leasingowanych aut jest dla nas potwierdzeniem mocnej pozycji rynkowej oraz dobrej kondycji całego rynku motoryzacyjnego w Polsce. Jesteśmy obecnie najszybciej rozwijającą się firmą w branży i mamy ambitne plany – zakładamy m.in. utrzymanie dynamiki wzrostu na poziomie ok. 14%. – mówi Grzegorz Szymański, prezes zarządu Arval Polska.

Wzrost liczby klientów był możliwy dzięki rozszerzeniu oferty o nowe produkty oraz rozwojowi narzędzi on-line. Arval duży nacisk położył na obsługę użytkowników oraz doskonalenie aplikacji mobilnych oferowanych menadżerom flot oraz kierowcom pojazdów.

– Wprowadziliśmy produkty pakietowe dostosowane do segmentu małych i średnich przedsiębiorstw. Sukcesem okazała się usługa Arval Outsourcing Solutions oraz innowacyjny produkt – wynajem średnioterminowy (MTR) – dodaje Grzegorz Szymański.

 

Nowe rozwiązania w ofercie Arval

Arval Outsourcing Solutions

Innowacją jest Arval Outsourcing Solutions (AOS) –  unikalne rozwiązanie, w którym firma całkowicie przejmuje odpowiedzialność za mobilność pracownika. Klienci, którzy zdecydują się na taki model funkcjonowania floty w organizacji, całkowicie pozbywają się procesów operacyjnych związanych z zarządzaniem samochodami oraz optymalizują koszty związane z utrzymaniem floty. Firma dostarczająca pojazdy, przejmuje kontakt z kierowcą i utrzymuje z nim relację na wszystkich etapach funkcjonowania auta w przedsiębiorstwie: od etapu wyboru konkretnej marki i modelu, poprzez dostarczenie go do kierowcy, serwisowanie, dostarczanie dokumentów (np. ubezpieczeniowych) aż po obsługę zwrotu lub przygotowanie oferty odkupienia auta przez kierowcę.

A to już wiesz?  Emirates SkyCargo poszerzają siatkę połączeń do 100 kierunków

 

Wynajem średnioterminowy (MTR, Mid-Term Rental)

Wprowadzona w roku 2016 przez Arval usługa wynajmu średnioterminowego to proste i elastyczne rozwiązanie dla tych, którzy szukają pojazdu na okres od 1 do 24 miesięcy. Produkt powstał z myślą o osobach będących na umowach sezonowych, dla pracowników czasowych oraz przebywających na kontraktach zagranicznych lub po prostu tych, którzy potrzebują samochodu na okres nie dłuższy niż dwa lata.

– W Arval, w ramach umowy, klienci mogą dodatkowo zagwarantować sobie wsparcie w zakresie procesów HR-owych, procesów związanych z polityką flotową, szkoleń z bezpiecznej jazdy i eco-drivingu oraz optymalizację przepływów finansowych związanych z bieżącym funkcjonowaniem floty – dodaje Paweł Racis, dyrektor handlowy Arval. źródło: Biuro Prasowe Arval Załączniki: Arval przekroczył barierę 20 000 samochodów w Polsce transport, ekonomia/biznes/finanse - Na koniec drugiego kwartału 2017 r. firma Arval Polska, świadcząca usługi związane z leasingiem pojazdów, przekroczyła pułap 20 tys. samochodów użytkowanych przez klientów. Hashtagi: #transport #ekonomia/biznes/finanse

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy