transport

20 milionów członków programu Emirates Skywards

20 milionów członków programu Emirates Skywards
Data publikacji: 01.03.2018 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: 20 milionów członków programu Emirates Skywards Kategoria: transport, transport Liczba członków Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego linii

Data publikacji: 01.03.2018 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: 20 milionów członków programu Emirates Skywards Kategoria: transport, transport

Liczba członków Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego linii Emirates, przekroczyła już 20 milionów.

Z tej okazji przewoźnik przygotował dla nich coś wyjątkowego. Na najwierniejszych członków programu podróżujących z Dubaju liniami Emirates w tygodniu od 4 marca tego roku czekają drobne niespodzianki przy stanowiskach odprawy, na pokładzie i w poczekalniach.

Każdego miesiąca do programu Emirates Skywards dołącza średnio 220 tys. nowych członków na całym świecie. Pięć krajów, w których baza członkowska programu jest największa, znajduje się na czterech różnych kontynentach, odzwierciedlając globalny charakter siatki połączeń Emirates. Najliczniejsze grono członków Emirates Skywards mieszka w Wielkiej Brytanii (2,6 mln), a w dalszej kolejności – w Stanach Zjednoczonych (1,8 mln). W Australii program liczy 1,7 mln członków, a tuż za nią znajdują się Indie i Zjednoczone Emiraty Arabskie, kraj macierzysty przewoźnika – po 1,4 mln członków.

Zróżnicowani partnerzy, spersonalizowane oferty i wyjątkowe doświadczenia

W Emirates Skywards uczestniczą także partnerskie linie lotnicze FlyDubai, Easyjet i Qantas oraz 13 innych przewoźników, dzięki czemu członkowie programu mogą korzystać z jednej z największych globalnych sieci połączeń. Mogą oni także zbierać i wymieniać mile Skywards Miles w 1,8 mln obiektów na całym świecie poprzez 23 sieci hotelowe współpracujące z Emirates, co zapewnia komfortową podróż.

W 2017 roku członkowie wymienili oszałamiającą liczbę 35 miliardów mil na darmowe bilety, pobyty w hotelach i wejściówki na największe wydarzenia sportowe i kulturalne na całym świecie. Ponadto członkowie programu wymienili mile na 9 tys. biletów na 50 wydarzeń rangi międzynarodowej, w tym mecze piłki nożnej, wyścigi Formuły 1 czy turnieje ATP Tour sponsorowane przez przewoźnika. Niedawno niektórzy uczestnicy programu mieli niepowtarzalną okazję otrzymać bilety na specjalnie wyczarterowany samolot Realu Madryt i podróż z największymi piłkarskimi gwiazdami na świecie.

A to już wiesz?  Eco CarPG potrzebuje wsparcia, by wyruszyć do Londynu

W przeszłości program Emirates Skywards otrzymał szereg wyróżnień – ostatnio został nagrodzony w kategorii „Excellence in Management” w 10. edycji corocznego plebiscytu Loyalty Awards 2018 zorganizowanego przez serwis FlightGlobal i organizację Global Flight na początku lutego. Nagroda stanowi wyraz uznania dla wybitnej myśli strategicznej i kierowania zespołem programu Emirates Skywards w takich aspektach jak transformacja biznesowa i wyznaczanie innowacyjnych kierunków strategicznych.

Członkostwo w programie Emirates Skywards jest bezpłatne. Oprócz biletów lotniczych i możliwości zmiany klasy, członkowie mogą gromadzić i wymieniać mile Skywards Miles u przeszło 100 partnerów programu, wśród których znajdują się linie lotnicze, hotele oraz punkty handlowo-usługowe. Program oferuje także możliwość udziału w wyjątkowych wydarzeniach i dostęp do 41 poczekalni Emirates w największych miastach na całym świecie. Wśród pozostałych korzyści warto wymienić dostęp do poczekalni, przyspieszoną procedurę wejścia na pokład i odprawy, a także dodatkowe pakiety Wi-Fi i wcześniejszy wybór miejsc na pokładzie. Więcej informacji znajduje się na stronie www.emirates.com/Skywards źródło: Biuro Prasowe Emirates Załączniki: 20 milionów członków programu Emirates Skywards transport, transport - Hashtagi: #transport #transport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy