Iveco

Iveco

Iveco powstało jako przedsiębiorstwo ogólnoeuropejskie w 1975 roku.

Dzisiaj działa na ponad 100 rynkach jest jednym z największych producentów pojazdów użytkowych i specjalistycznych na świecie.

Iveco projektuje, konstruuje i wprowadza na rynek pełną gamę pojazdów przemysłowych (od 2,8 t do 16 t i więcej dopuszczalnej masy całkowitej) zarówno do użytku w sferze transportu drogowego, jak i pojazdów pozadrogowych znajdujących zastosowanie na placach budowy, pojazdów dla straży pożarnej, obrony cywilnej, jak również pojazdów wojskowych.

W Polsce Iveco oferuje pełną gamę pojazdów użytkowych za pośrednictwem Iveco Poland Sp. z o.o.

Działalność handlowa wyraża się w sprzedaży pojazdów gamy lekkiej, (Iveco Daily), pojazdów gamy średniej (Iveco Eurocargo) oraz ciężkich pojazdów drogowych i pozadrogowych należących do gamy Stralis i Trakker.

Z produktami łączy się szeroki wachlarz dodatkowych usług - od diagnostyki i obsługi pojazdów zwykłej i planowej, po usługi Iveco Finance - zgodnych ze strategią przedsiębiorstwa, która stawia klienta w centrum uwagi.

Dzięki swojej sieci sprzedaży, oraz usłudze mobilnych serwisów 24/7 Iveco jest do dyspozycji swoich klientów 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku.

Iveco Poland Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 224

02-495 Warszawa

tel. (22) 578-4300

fax. (22) 578-4318

Źródło informacji - www.iveco.pl

Powrót


tłumacz http://www.cacadu.com.pl szkolenia jezykowe, kursy dla firm http://www.cacadu.com.pl, jzyk przez skype
tłumacz http://www.cacadu.com.pl agencja tłumaczeń, tBumaczenia, http://www.cacadu.com.pl tłumacze kraków